AppSale – promocje w AppStore #107

Witajcie w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że zaczynacie go z radością, miłością, zdrowiem i chęcią na poznawanie nowych aplikacji. W naszym cyklu AppSale nic się nie zmienia – ciągle będziemy zadręczać Was promocjami i grami, które na co dzień kosztują kilka dolarów, ale z różnych okazji zostają przecenione na zero :)

Szczerze powiedziawszy, mieliśmy spory problem z wyszukaniem ciekawych propozycji dla Was. Przecen nie było wiele, a te najciekawsze publikowaliśmy na bieżąco, byście mogli z nich skorzystać. Na szczęście naszym czujnym nosom nic nie umknęło i przez tydzień uzbieraliśmy kilka fajnych tytułów. Oto i one: Pocket Pup (z $1,99 na zero), X Invasion 2: Extreme Combat (z $4,99 na zero), Dumb Runner 2 (z $0,99 na zero), Level 22 (z $1,99 na zero). No to co? Jedziemy!

 

 Pocket Pup

Nie macie swoje zwierzaka a pragniecie obdarzyć jakieś stworzenie miłością? Co prawda Pocket Pup nie zagwarantuje Wam dostępu do realnego psa, jednak zagwarantuje świetną zabawę i odczucia jakbyście naprawdę posiadali w domu małego szczeniaka.

W aplikacji gracz ma okazję na zajmowanie się słodkim psiakiem. Wszystko rozpoczyna się od treningu, czyli wszelkich możliwych sztuczek, łącznie z udawaniem martwego. Tytuł jest niezwykle zabawny i pozytywnie nastrajający. Świetnie nadaje się dla dzieci jak i dorosłych lubiących porobić coś bezproduktywnego podczas nudy :)

Jeżeli kochaliście Pou, pokochacie tym bardziej Pocket Pup – piesek okazuje dużo więcej miłości, niż marnej jakości ziemniak :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz tutaj.

X Invasion 2: Extreme Combat 

Co tu dużo mówić – to gra dla prawdziwych facetów. Sama cena produkcji wskazuje na jej poziom, więc jest się o co bić! :) Póki apka jest w promocji – pobierajcie. Nie wiemy jak długo jeszcze będzie na to okazja.

Jak się domyślacie, produkcja należy do gatunku wojennych. Wcielamy się w rolę pilotów różnego rodzaju maszyn powietrznych. Do wyboru mamy tryby: campaign, arcade, bądź tour. Naszym celem będzie wykonywanie różnych misji zarówno w pojedynkę, jak również w zespole.

Korzystając z tutoriala, jesteśmy w stanie szybko nauczyć się lądowania, namierzania celu, wykonywania ewolucji, oraz podążania za liderem. Aplikacja korzysta zarówno z akcelerometru, jak i dotyku, więc z pewnością nie będziecie mieć czasu na dłubanie w nosie :)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz tutaj.

 Dumb Runner 2

Dumb Runner 2 to jedna z najbardziej wkurzających gier, jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję testować. Nie chodzi o bohatera, oprawę graficzną, czy dźwięki – wszystko tu jest jak najbardziej ok! Problem leży po stronie samej rozgrywki. Ta trwała w naszym przypadku maksymalnie 8 sekund…

Wyobraźcie sobie linię, po której przemieszcza się bohater w bardzo szybkim tempie. Co pewien czas pojawiają się kamienie, pomiędzy którymi znajduje się fant gotowy do zebrania. Niestety, tuż za nim znajdujemy kolejny kamień. Co robić w takiej sytuacji, skoro skoki są niemożliwe? Przenosić się z jednej strony linii na drugą.

Gra wyjątkowo wkurzająca, ale jednocześnie bardzo ciekawa. Polecam znudzony. Zestresowanym raczej odradzam, bo mogą dostać oficjalnego zawału.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz tutaj.

 

 Level 22

Level 22 to bardzo humorystyczna produkcja, w której wcielamy się w rolę pewnego jegomościa, który z wytatuowanym napisem na piersi brzmiącym mniej więcej jak: każdego dnia szczęśliwy, stara się popędzić do pracy, do której i tak jest już spóźniony. W pewnym momencie dostaje telefon od starego znajomego i zaczyna się… cwaniactwo.

Owa postać musi przejść w dane miejsca niezauważona przez strażników oraz innych pracowników. To nie takie proste, szczególnie, jeżeli cały budynek naszpikowany jest ludźmi. Na szczęście nasze zręczne palce i sprawny umysł znajdą jakieś rozwiązanie… :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz tutaj.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button