Plaza – bądź na bieżąco z promocjami w Twojej galerii handlowej

Za oknem robi się coraz ładniejsza pogoda, a więc coraz więcej osób decyduje się na wypad do galerii handlowej, w celu zakupienia nowych butów, kurtki wiosennej czy kilku modnych w tym sezonie t-shirtów. Zapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się z opisem aplikacji :Plaza”, czyli niezbędnika każdego miłośnika shoppingu, który lubi odwiedzać sieć galerii handlowych Plaza. Mamy nadzieję, że dzięki nam zakupy staną się dla Was jeszcze przyjemniejsze.

Aplikacją opisywaną w tym wpisie powinni zainteresować się przede wszystkim mieszkańcy Poznania, Sosnowca, Krakowa, Rybnika, Warszawy, Rudy Śląskiej i Lublina. To bowiem właśnie w tym miastach istnieje możliwość robienia zakupów w galeriach handlowych Plaza, dla których specjalnie powstał ten program.

Narzędzie „Plaza” na samym początku każe nam wybrać jedną z dostępnych miejscowości, później pozostaje nam już tylko i wyłącznie „buszowanie” po czterech podstronach no i oczywiście robienie zakupów.

Niestety, nie możemy napisać, że twór firmy Xpression jest czymś ładnie wyglądającym. Samo menu wygląda jeszcze dość dobrze, lecz czytanie jakichś informacji o promocjach bądź aktualności z życia galerii wcale już do kolorowych nie należy.

Co przede wszystkim może nie podobać się w aplikacji dla galerii „Plaza”? Na pewno mała ilość informacji. Oczywiście, możemy w programie dowiedzieć się, że w H&M rozpoczęła się właśnie wyprzedaż, jednak nie poznamy żadnych szczegółów dotyczących tej obniżki, a przecież wystarczyłoby przynajmniej napisać, które działy zostały objęte promocją.

Zastrzeżenia można mieć bez wątpienia również do mapek galerii handlowych, z których raczej nie dowiemy się niczego, no chyba że jesteśmy częstym bywalcem Plazy (tylko że w takim wypadku, po co nam w ogóle taki mobilny program, prawda?).

Na szczęście aplikację Plaza można pobrać z Google Play za darmo. Gdybyście więc wybierali się w najbliższych dniach do galerii handlowej, może warto zainstalować opisywane w tym wpisie narzędzie?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button