Lode Runner X – remake klasycznej gry dostępny dla posiadaczy Xperii Play

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Czytelników, którzy posiadają smartfon Xperia Play. W sklepie internetowym Google pojawił się właśnie remake klasycznej gry zręcznościowej „Lode Runner X” dostępny tylko dla użytkowników popularnej wśród graczy Xperii. Jeżeli więc macie ochotę znów pograć w hit znany już w latach 80., to zachęcamy do przeczytania tego wpisu i – oczywiście – pobrania recenzowanej produkcji.

O tym, że „Lode Runner X” pojawi się w Google Play mówiło się już od dość dawna. Pierwsze zapowiedzi remake’u popularnej niegdyś zręcznościówki pojawiły się w sieci około pół roku temu, nic więc dziwnego, że wielu Androidowców było zaskoczonych faktem pojawienia się „Runnera” w poniedziałkowy poranek (sami zaczęliśmy wątpić w opublikowanie opisywanej aplikacji).

Zasady nowej zręcznościówki z Google Play nie są bardzo skomplikowane. Zadaniem gracza jest bowiem zwyczajne zbieranie złota. No może nie do końca zwyczajne, gdyż głównemu bohaterowi produkcji „Lode Runner X” w osiągnięciu celu przeszkadzają różnego rodzaju strażnicy. Warto też napisać o tym, że samo złoto również jest dobrze ukryte i nawet jeśli nie jest mocno chronione, ciężko jest je niekiedy znaleźć.

To, co w szczególności przypadło do gustu pierwszym fanom „Runnera”, to bez wątpienia wysoki poziom trudności gry. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, iż trudne do przejścia produkcje nie podobają się wszystkim. Z drugiej strony wiadomo przecież nie od dziś, że nie urodziła się jeszcze osoba (albo: nie powstało jeszcze takie studio), które dogodziłoby wszystkim.

Mobilna wersja „Lode Runnera X” powinna za to większości z naszych Czytelników spodobać się ze względu na dużą ilość dostępnych leveli oraz ładnie prezentującą się oprawę graficzną. W opisie produkcji studia Tozai Games nie można też zapomnieć o świetnych efektach dźwiękowych zastosowanych w remake’u dawnego hitu znanego już użytkownikom konsol Commodore i Atari.

Pod koniec tego wpisu mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla tych, co chcieliby pobrać „Lode Runnera X” na swojego smartfona z Androidem: zręcznościówka stworzona przez Tozai Games jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button