Piano Tiles – nie stań na białym, bo skusisz!

Gra Piano Tiles to produkcja z kategorii zręcznościowych. Ten typ rywalizacji w ostatnim czasie wyjątkowo porywa graczy. Może się wydawać, że pacanie w czarne prostokąty nie może być ciekawe, jednak po poświęceniu kilku minut na Don’t Tap The White, wszystko okazuje się być oczywiste.

Opisywana aplikacja zawiera aż 5 trybów. W jednym rywalizujemy z innymi graczami, próbując pokonać wskazany dystans w jak najszybszym czasie, w drugim z kolei uderzamy do woli – ile tylko zdołamy wytrzymać, resztę pozostawię do odkrycia Wam ;) Mogę tylko powiedzieć, że z pewnością się nie rozczarujecie!

Cały pic polega na tym, by w każdym trybie skupiać się jedynie na uderzaniu w czarne prostokąty. Pacnięcie w biały skutkuje natychmiastowym przerwaniem gry i podsumowaniem punktowym.

Ta wersja aplikacji jest wyjątkowo przyjemna, gdyż w tle słyszymy dźwięki wydawane przez pianino. Inaczej – nasze uderzenia są jakby naciśnięciami w poszczególne klawisze instrumentu.

Autorzy bardzo sprytnie wymyślili oprawę dźwiękową. Jeżeli gramy w miarę cyklicznie i nie mylimy się, z  głośnika słyszymy znane znam utwory klasyczne, oraz – co najlepsze – świąteczne, czy urodzinowe.

Co do całej akcji w grze, nie ma się co wysilać – wszystko jest proste i nie wymaga wiele wyjaśniania. Mogę Was zapewnić, że produkcja świetnie spisuje się podczas posiedzeń w kibelku, oraz krótkich przejażdżkach komunikacją miejską. Dzięki niej możemy ćwiczyć zwinność swoich palców i szybką reakcję.

Polecam zabawę wszystkim, którzy nie wymagają wiele od gry. Jeżeli zależy Wam na dobrej zabawie – niekoniecznie opatrzone całą masą mikropłatności i rozwoju, pobierajcie i bawcie się świetnie przez … kilka minut :)

Wiele podobnych produkcji spotkałam na iOS, oraz Androida, jednak dopiero ta przykuła moją uwagę. W związku z tym możemy tylko apelować do autorów – Gooobeee, aby stworzyli coś podobnego na wspomniane systemy. Póki co WIndows Phone jest górą :)

Pobierz za darmo w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button