7 Minute Workout – ćwiczenia od Johnson & Johnson

7 Minute Workout to aplikacja stworzona przez ekspertów od fitnessu zatrudnionych w Johnson & Johnson. Autorzy zaufali ćwiczeniom, które są proste a jednocześnie bardzo skuteczne. Dzięki nich, będziemy w stanie w krótkim czasie (bo w ciągu 7 minut dziennie) doprowadzić swoje ciało do perfekcji.

Trening trwa tyle, ile potrzeba na rozwinięcie danej partii mięśni. Teoretycznie ćwiczenia zostały przygotowane na podstawie testów i badań – w praktyce wygląda to tak, że wystarczy się codziennie ruszać, by poprawić swoją kondycję i samopoczucie.

1

Aplikacja zawiera 12 ćwiczeń. Każde powtózenie trwa średnio 30 sekund i podzielone jest krótkimi przerwami. Każde zadanie rozpoczynamy od rozgrzewki, która trwa około 10 minut. Na ekranie naszego urządzenia ukazuje się w kropkowanym kółku trener personalny, które prezentuje ćwiczenia.

W głośniku słyszymy komendy, dzięki którym wiemy co robić, bez konieczności patrzenia w ekran. W każdej chwili możemy zapauzować ćwiczenia, wciskając odpowiednią ikonkę. Prawidłowe ćwiczenia rozpoczynamy dopiero po rozciąganiu. Na rozpoczęcie aktywności mamy 10 sekund 0 jest to czas na przygotowanie pozycji.
2

Intensywny trening trwa bardzo krótko, lecz jest na tyle wyczerpujący, by poprawić naszą kondycję. Dzięki zmieniającym kolor kropkom, jesteśmy w stanie monitorować czas, przez jaki powinniśmy jeszcze wykonywać powtórzenie. Kilkusekundowa przerwa przydaje się na złapanie tchu :)

Cóż mogę powiedzieć – jeżeli macie mało czasu na sport, z pewnością docenicie możliwości 7 Minutes Workout. Proste ćwiczenia wykonywane systematycznie są w stanie sprawić cuda. Może nie uzyskacie sylwetki modela, bądź modelki, ale poczujecie się lepiej i Wasza waga się ustabilizuje. Kto wie … może nabierzecie chęci na dłuższe ćwiczenia? :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button