Cut Ropes And Feed The Squirrel – studio Sienso ,,mistrzem” kopiowania

Cut The Rope doczekało się już tylu części, że prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać możliwości tej gry. Cut Ropes And Feed The Squirrel to klasyczna podróba. Menu zrobione na odwal, żadnych możliwości ulepszenia postaci, a akcja w grze porywa chyba tylko nadpobudliwych.

Cóż – trzeba przyznać, że studio Sienso się nie popisało. Zrobiło kopię – mega słabą kopię hitu, który okazał się nie do przebicia. W HungrySquid karmimy wiewiórkę orzeszkiem, który uwięziony jest na sznurku…

Poziomów do przejścia jest mało – nic dziwnego. Przecież chodziło o to, by sprawdzić, czy ludzie się złapią na tani chwyt z kopiowaniem. Oprawa graficzna produkcji jest słaba. Słaba, to mało powiedziane – aż szkoda patrzeć.

Gdyby nie fakt, że testujemy wszystkie rodzaje gier – nawet te kopiowane, kliknęłabym przycisk wyjścia już po pierwszej sekundzie. Skupmy się więc na możliwościach. W każdym z leveli występuje wiewiórka i orzeszek. Maksymalnie za przejście etapu możemy uzyskać 3 balony, które zbieramy na planszy.

Autorzy nie omieszkali wstawić do swojej produkcji bąbelków, które unoszą orzeszka do góry, by później po pacnięciu w nie, opaść. Chciałbym opisać Wam dalsze możliwości, dla niestety … to już wszystko. Mam nadzieję, że nie będziecie musieli patrzeć na to co ja i przeżywać wizualnych tortur.

Pod względem dźwiękowym jest trochę lepiej, aczkolwiek wciąż marnie. Musiałam wyłączyć głośnik po kilku minutach gry, by nie wpaść w jakiś dziwy stan umysłowy. Produkcja jest okrojona i nadaje się jedynie do kilkuminutowej zabawy. Nie polecam! Jeśli szukacie czegoś podobnego, lecz nie stać Was na kupienie Cut The Rope, poszukajcie na przecenach. Znana produkcja pojawiała się w AppSale już wielokrotnie ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button