Perfect365 – mobilny poprawiacz urody

Perfect365 – Face Makeup Editor, Beauty Enhancer & Fashion Artist – tak dokładnie brzmi nazwa opisywanego dzisiaj programu – kieszonkowego, wygodnego i dobrego następcy Photoshopa. Zdarza się, że na zdjęciu Wasza twarz wygląda nieszczególnie? Syfy, zaskórniaki, podkrążone oczy, nieumalowane usta? Od dzisiaj nie będzie to już problemem. Tomek Jacyków powiedziałby: zdecydowany must have każdej kobiety!

Czym jest Perfect365? W mojej subiektywnej opinii jest to jedna z najlepszych ostatnio opisywanych aplikacji na appsblog.pl – nie dość, że program jest świetnie zrobiony, daje ogromnie dużo możliwości, to jeszcze jest zupełnie darmowy! Dość tego wpadania w zachwyt – czas zająć się apką od strony technicznej.

Uruchamiając Perfect365, ukazuje nam się mapka serwisu. Możemy wybrać do ,,poćwiczenia” gotowe już twarze, skorzystać z rolki aparatu, bądź cyknąć zdjęcie w danej chwili. Proponuję od razu zabawić się w foto na ,,żywca”. Narzędzie skanuje naszą twarz w poszukiwaniu niedoskonałości, a następnie kropkami zaznacza wszystkie wyszukane defekty. Wystarczy pobawić się opcjami, które są an dole ekranu, aby w moment poprawić swój wygląd.

Mamy możliwość usuwania pryszczy, cieni pod oczami, wyszczuplania twarzy, szyi, powiększania oczu, zmiany koloru, make-up’u i wiele innych. Warto zajrzeć do funkcji ,,edit” po lewej stronie – dzięki niej sami, bądź same dopasujemy poziom zmian na skórze – dysponujemy bowiem ,,suwakiem”, którym ustalamy intensywność upiększania.

Domowa, mobilna i świetna podróba Photoshop’a.

Pobierz Perfect365 – Face Makeup Editor, Beauty Enhancer & Fashion Artist za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button