Bridge Constructor FREE – budujemy mosty dla pana starosty!

Co powiecie na aplikację, w której wcielamy się w postać konstruktora mostów i to od nas zależy ludzkie życie? Jeden nieprawidłowo zaprojektowany most i katastrofa w ruchu lądowym gwarantowana. Ciekawa, wymagająca myślenia gra dla każdego.

W gierce mamy do przejścia, a raczej zbudowania kilka różnych plansz. Zaczynamy od najprostszej, żebyśmy mogli poznać wszystkie tajniki gry. Na początku miły pan pokazuje nam w jaki sposób tworzyć a raczej projektować mosty. Nie wystarczy przeciągnąć desek przez pustą przestrzeń pomiędzy brzegami – trzeba stworzyć odpowiednie podpory, aby przejeżdżające auta nie spowodowały zawalenia się budowli.

Na pasku bocznym z prawej strony mamy do wyboru kilka rodzajów samochodów, które przejeżdżając przez most, dają nam premię punktową. Od nas zależy które auto przepuścimy – jeżeli konstrukcja mostu nie jest zbyt rozbudowana, bo na przykład nasz budżet jest bardzo ograniczony, warto uruchomić osobówki – wtedy jest większe prawdopodobieństwo sukcesu. Gdy uznamy, że stworzyliśmy solidne mościsko, możemy przetoczyć po nim tira, który ,,sprawdzi” nasze zdolności jako architekta.

Budowanie samej konstrukcji nie jest takie proste. Należy bowiem przeciągać na wyznaczonej siatce części mostu, które w efekcie utworzą szkielet. Kiedy stwierdzimy, że nasza budowa jest zakończona, klikamy play i sprawdzamy jej jakość.

Na każdy most mamy ograniczoną ilość pieniędzy. Musimy nimi gospodarować tak, aby zmieścić się w danej sumie. Po zakończonym levelu, otrzymujemy premię pieniężną i punktową.

Pobierz Bridge Constructor FREE z AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button