MMA by EA SPORTS™ FREE – walcz do upadłego

MMA by EA SPORTS™ FREE, czyli coś dla fanów mieszanych sztuk walki. Co powiecie na wcielenie się w postać jednego ze znanych zawodników? Dawajcie ciosy, brońcie się i najważniejsze – wygrajcie pojedynek. Przekonajcie się sami, że życie zawodnika MMA nie należy do najprostszych!

W produkcji Electronic Arts jak zapewne się już domyślacie, wcielamy się w postać wybranego przez nas zawodnika mieszanych sztuk walki a naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika na ringu, bądź na oktagonie. Dużą zaletą gry jest to, że posiada licencję najbardziej znanych federacji MMA, dzięki czemu możemy stać się wirtualnym Fedorem Emelianenko, czy innym popularnym współczesnym ,,wojownikiem”.

Sterowanie w MMA by EA SPORTS™ FREE daje graczowi wiele swobody. Ciosy, chwyty i bloki wykonujemy poprzez ,,rysowanie” odpowiednich gestów na ekranach swoich smartfonów, czy tabletów. Możliwości ataku czy obrony jest wiele. Na szczęście autorzy opisywanej aplikacji przygotowali specjalny samouczek, który pozwala nam na zapoznanie się z podstawowymi uderzeniami.

Jak przystało na grę znanego i cenionego studia, MMA by EA SPORTS™ FREE wyróżnia się na tle innych tego typu gier bardzo dobrej jakości, trójwymiarową grafiką i oprawą dźwiękową stojącą na wysokim poziomie.

Niestety, większość opcji w grze wiąże się z dodatkowymi kosztami. Tylko podstawowe pojedynki są dla nas darmowe. Każdy powinien sam przetestować grę i zdecydować o tym, czy warta jest wydania kilku ciężko zarobionych dolarów ;)

Pobierz MMA by EA SPORTS™ FREE  za darmo w AppStore.

Ocena appstore: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button