Sleep Genius: Natural Health – niech Ci się dobrze śpi

Śpij szybciej, głębiej i lepiej dzięki aplikacji Sleep Genius: Natural Health. Twórcy tego ,,sennego” programy radzili się specjalistów z NASA, podczas prac nad aplikacją. Poznaj tajniki swojego umysłu, naucz się kontrolować swoje sny, dzięki odpowiedniej muzyce i trwaniu drzemek. Nie musisz mieć problemów ze spaniem, aby skorzystać z tego narzędzia.

Aplikacja stworzona przez największe światowe autorytety w dziedzinie neuropsychologii, zaburzeń snu, muzyki itp. Dzięki pomocy specjalistów z NASA, którzy przygotowywali kosmonautów do wylotu, mamy pewność, że apka nie jest kolejnym zapychaczem pamięci, z jakimi mamy do czynienia niezwykle często.

Czy wiedziałeś, że dzięki odpowiedniej muzyce, możesz wprowadzić swój mózg  specyficzny stan, który ułatwia zasypianie? Dzięki odpowiednim dźwiękom wydawanym przez urządzenie (słyszanych przez Ciebie w słuchawkach, lub w głośnikach ustawionych obok łóżka), będziesz zasypiał jak małe dziecko.

Program ma na celu skrócenie snu, wzmożenie jego leczniczego działania na organizm oraz pogłębienie faz snu – a wszystko po to, by spało Ci się lepiej. Często bywa tak, że kręcimy się w nocy, po przebudzeniu nie wiemy czy to jawa, czy sen – oznacza to, że nasz sen nie był wystarczająco głęboki. Nasz organizm nie wypoczął tak, jak powinien.

Dzięki Sleep Genius: Natural Health będziecie spać jak niemowlaki, a rano poczujecie się wypoczęci :)

Dodatkiem w narzędziu jest budzik, który ustawia odpowiedni czas drzemki, zależnie od użytkownika, możemy zapisywać swoje postępy w zdrowym śnieniu w odpowiednim dzienniczku.

Śpijcie dobrze i pobierajcie Sleep Genius: Natural Health za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button