Mirror – kieszonkowe lusterko

Co każda prawdziwa kobieta powinna mieć w kieszeni? Oczywiście lusterko! Nie ważne czy prawdziwe, czy w smartfonie, lustereczko prawdę Ci powie. Jaki plus ma Mirror, jako aplikacja? Przynajmniej nie przyniesie nam siedmiu lat nieszczęścia w przypadku stłuczenia :)

O opisywanej aplikacji nie da się pisać zbyt długo, bo jak kobieta może tłumaczyć kobiecie do czego służy lusterko? Załóżmy więc, że czytelnikami są w większości mężczyźni. Otóż, drodzy Panowie – lusterko w telefonie przydaje się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim podczas wypadów na miasto, gdy nigdzie dookoła nie ma szanownego odzwierciedlacza naszej urody, a toalety w nie zaopatrzone są płatne. Wtedy sprytne kobietki, w celu sprawdzenia stanu swojego makijażu, mogą uruchomić aplikację, która natychmiastowo kieruje swoje ,,oczyska” na nasze oblicze.

Zaletą aplikacji jest jej banalna budowa – włączamy apkę i widzimy się na ekranie, dzięki wbudowanej w smartfona przedniej kamerze. Oczywiście – lustro jako lustro nie posiada wyjątkowych opcji, jednak jeżeli stwierdzimy, że wyjątkowo ładnie wyglądamy w danej chwili, możemy ,,cyknąć” sobie sweet focię i udostępnić ją na facebooku, wysłać mailem lub smsem.

Zależnie od jakości aparatu fotograficznego i oświetlenia, widok wyświetlanego obrazu może nie być idealny. W ciemnych pomieszczeniach na przykład, ciężko będzie sprawdzić potajemnie swój wygląd zewnętrzny. Aplikacja potrzebna i niepotrzebna. Sprawdźcie sami :)

Pobierz za darmo Mirror z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button