Galactic Clash – strategia dla fanów science-fiction

Galactic Clash to gra, która powinna przypaść do gustu każdemu, kto lubi spędzać czas przed wszelkiego rodzaju strategiami, a do tego nie odstrasza go tematyka filmów podobnych do Star Treka. Gotowi na galaktyczną przygodę pełną ultra-nowoczesnych broni laserowych i maszyn?

Opisywana gra przypomina w pewnym sensie znaną niegdyś grę przeglądarkową OGame. Osoby znające temat wiedzą, o co chodzi. Dostajemy do dyspozycji planetę, na której musimy zbudować imperium godne tych, jakie mieliśmy okazję poznać w takich filmach jak chociażby znane i powszechnie lubiane Gwiezdne Wojny.

Dobry zarządca w Galactic Clash musi myśleć o tym, by na jego planecie nie brakowało surowców. To dzięki nim możemy budować maszyny, szkolić oddziały wojska i tym podobne. Oczywiście, pozwalają także na zmianę dostępnych typów budowli, bez których nie jest możliwe stworzenie planety o potężnej sile.

Do dyspozycji graczy w produkcji z tego wpisu są trzy serwery. Jak nietrudno się domyślić, rozbudowywanie wojsk służy nam, gdy chcemy zaatakować jakąś inną planetę. Bez ekspansji ciężko jest bowiem stać się prawdziwym mistrzem gry.

Oprawa graficzna zastosowana w Galactic Clash wygląda niemal identycznie, jak w większości tego typu gier. Futurystyczne budowle, maszyny wyglądają całkiem ładnie, ale miłośnikom krystalicznie ładnego trójwymiaru raczej za bardzo się nie spodobają.

Galactic Clash do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button