Wind Up Robots – nie pozwól obudzić chłopczyka

Mały chłopiec otrzymał od swojego ukochanego dziadka robota, który ochroni go w nocy przed złymi snami. Naszym zadaniem jest sterowanie robotami w taki sposób, aby nie dopuścić dziwnych potworów do głowy dziecka i w efekcie nie spowodować obudzenia się malca.

Początkowo do wyboru mamy tylko jednego robota – z każdym etapem, który uda nam się przejść, zyskujemy dodatkowe roboty, lub moce. W czasie jednego snu, możemy użyć określoną ilość robotów. Z czasem zyskujemy dodatkowe bronie, które pomagają nam w pokonywaniu stworów.

Cała akcja rozgrywa się w sypialni dziecka. Nasz cel: bronić głowy dziecka, przed dino-stworami, wchodzącymi w różnymi prędkościami od strony nóg chłopca. Sterowanie odbywa się za pomocą kierowania robocików w odpowiednie miejsca na łóżku – w ten sposób wrogowie atakowani są w dalekiej odległości od główki dziecka, co daje nam margines czasu na ewentualne dotarcie do uciekiniera.

Nad chłopcem wyświetla się znajomy nam zbiór liter zZZZzzzzz, oznaczających sen – zadaniem potworów jest obudzenie chłopczyka, więc każdy z nich stara się zabrać po jednej literce z głębokiego snu. Jeżeli na ekranie nie pozostanie już żadne ,Z”, oznacza to, że polegliśmy…

Aplikacja stworzona solidnie, możemy sterować kamerą, dzięki czemu mamy wgląd na całe łóżko, pokój, albo na poszczególne ,,przeszkadzajki” oddzielnie. Efekty audiowizualne są na dobrym poziomie.

Gra nadaje się do oddania w ręce najmłodszych.

Pobierz Wind Up Robots za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button