Browify – krzaczaste brwi na Twojej twarzy

Jeżeli pamiętacie opisywane przez nas aplikacje Oldify, oraz Vampify, z pewnością będziecie wiedzieć do czego służy podobnie brzmiąca, gwiazda dzisiejszego wpisu, czyli: Browify. Spraw sobie brwi, o jakich nawet nie marzyłeś! Zdobędziesz się na odwagę, żeby pokazać efekty modyfikacji swojej twarzy znajomym? :)

Browify to program stworzony z myślą o osobach, które mają duże poczucie humoru i dystansu do samego siebie. Podobnie jak Oldify, czy Vampify, które zostały wymienione wyżej – służy do modyfikacji naszej twarzy za pomocą zabawnych dodatków w postaci (w tym konkretnym przypadku) – brwi! Jeżeli posiadacie na swoich urządzeniach pobrane już inne apki z tego rodzaju, będziecie mogli korzystać ze wszystkich w jednym miejscu – tworząc wizerunek ,,jednobrwiowego”, starego i wampirzego wcielenia.

Aplikacja korzysta w wbudowanej kamery, dzięki czemu możecie robić zdjęcia w każdym dowolnym momencie, bez konieczności przeszukiwania biblioteki, chociaż ta oczywiście również jest dostępna. Po sfotografowaniu swojej pięknej twarzy, należy określić precyzyjnie umiejscowienie oczu oraz ust, w opcji ,,edit” mamy szanse na zmianę położenia brwi na obrazku.

Produkcja świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, gdzie mamy możliwość pochwalenia się efektami z najbliższymi. Dajemy gwarancję, że będziecie się świetnie bawić – przetestowaliśmy na własnych organizmach :)

Pobierz Browify już teraz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button