Doctor X & The Urban Heroes – ofiary wypadków w Twoich rękach

Gra z kategorii ,,pobaw się w lekarza” – naszym zadaniem jest ratowanie pacjentów, którzy ulegli wypadkom i potrzebna jest im natychmiastowa pomoc. Twoja pomoc. Jeżeli boisz się widoku krwi, lub ciał obcych w ranach – nie czytaj dalej! ;)

W Doctor X & The Urban Heroes wcielamy się jak już pewnie się domyślacie w rolę doktora od spraw nadzwyczajnych. W zależności od pacjenta, musimy określić stan pacjenta i zastosować odpowiednie leczenie. Do wyboru mamy cztery ciężkie przypadki – często nieprzytomne (oczywiście większa ilość pacjentów zarezerwowana jest dla graczy, którzy wykupią pełną wersję gry). Łóżko wjeżdża na salę zabiegową i nie ma już odwrotu – musimy zrobić wszystko, aby uratować życie bohatera.

Do dyspozycji mamy różne narzędzia, oraz pomoc pielęgniarki, która służy nam asystą podczas zabiegu. Jeżeli pacjent jest już przytomny (po podłączeniu go do elektrowstrząsów), informuje nas, co mu dolega. Aby sprawdzić ewentualne złamania – używamy rentgena a następie po odpowiedniej diagnozie – gipsu.

Jeżeli pacjent ma widoczne kolce w ciele – do ich usunięcia potrzebne będzie nam urządzenie przypominające szczypce. Dodatkowymi przyborami są: stetoskop, termometr, koc oraz plastry. Po wszystkich zabiegach możemy Heroes’a wypuścić do domu. Jeśli wykupimy odpowiednią apteczkę (kilka złotych), będziemy mogli usunąć blizny i inne problematyczne zmiany.

Gra dla dzieci, które są zafascynowane medycyną. Zabawa jest przyjemna, pracy sporo. Efekty dźwiękowe i wizualne na dobrym poziomie. Polecamy.

Pobierz Doctor X & The Urban Heroes za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button