Castle Clash – stań się postrachem świata fantasy!

Gotowi na przygodę w świecie fantasy pełnym elfów, krasnoludów i tym podobnych? Jeżeli tak, powinniście sprawdzić możliwości gry o nazwie Castle Clash, którą mieliśmy okazję przetestować kilka dni temu.

W Castle Clash zadaniem gracza jest zbudowanie imperium, w którym szkolić się będą różnego rodzaju wojownicy. Najprościej rzecz ujmując, w grze chodzi o to, aby zarządzać własnym miastem, szkolić wojsko i niszczyć miejscówki naszych wirtualnych sąsiadów.

Na samym początku mamy możliwość budowania jedynie kilka typów budynków. Z biegiem czasu sytuacja ta ulega zmianie. Oczywiście, w trakcie planowania rozbudowy miasta, musimy mieć na uwadze fakt, iż samo wojsko to nie wszystko. Należy zwrócić także uwagę na to, byśmy mieli jak najwięcej surowców, bez których ciężko jest stworzyć porządne imperium.

W trakcie gry nie tylko przychodzi nam wykonywać czysto strategiczne zadania. Kiedy uznamy, że jesteśmy już gotowi, ruszamy do walki. Do przejścia jej całkiem spora ilość lokacji, w których musimy niszczyć bazy wrogów.

W trakcie naszych najazdów mamy bezpośredni wpływ na to, gdzie pojawią się nasze oddziały. Dotykamy palcem w miejsca, gdzie chcemy wysłać konkretnych żołnierzy. Bez odpowiedniej taktyki tylko na samym początku łatwo jest zwyciężać. Później jest już dużo trudniej, o czym na pewno się przekonacie.

Castle Clash przypadł mi do gustu przede wszystkim pod względem audiowizualnym. Gra prezentuje się bardzo ciekawie, a zastosowane w niej dźwięki – tak jak powinny – umilają czas.

Castle Clash za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button