Smurfs’ Village – zbuduj smurfową wioskę!

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie kojarzyłaby smurfów. Niebieskie postaci z białymi czapeczkami do dzisiaj bawią dzieci na całym świecie. Jeżeli macie sentyment do bajki z Papa-Smurfem, Ważniakiem czy Smurfetką, gra Smurfs’ Village powinna znaleźć się na waszym mobilnym urządzeniu.

Opisywana gra ze smurfami w roli głównej to nic innego, jak produkcja strategiczna, w której zadaniem gracza jest zbudowanie wioski niebieskich ludzików. Mimo że osobiście wolałbym jakąś platformówkę, muszę przyznać, że i perspektywa zbudowania ładnej wioski smurfów przyciągnęła mnie do gry i sprawiła, że testowałem ją przez dość długi czas.

Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, w Smurf’s Village na samym początku mamy do dyspozycji zielone pole z niewielką ilością budowli. Z biegiem czasu, to jest zdobywania przez nas coraz wyższych poziomów, dostajemy możliwość budowania coraz to lepszych budynków, a także pól uprawnych. Nasze zadanie nie ogranicza się bowiem jedynie do zapewniania dachu nad głową smurfom, lecz także na przygotowywaniu dla nich miejsc, w których mogą sadzić różnego rodzaju roślinki.

Aby nie było zbyt nudno przywódca smurfów, to jest Papa Smurf, cały czas ma dla nas questy do wykonania. Dzięki nim zdobywamy punkty doświadczenia, pozwalające nam na awans w poziomach.

Niestety, w Smurfs’ Village ukrytych jest sporo mikrotransakcji. Chcąc w szybkim tempie zbudować „smurfowe imperium”, nie obędzie się bez wydawania prawdziwej kasy. Ale tylko i wyłącznie w takim przypadku…

Smurfs’ Village za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button