Octopus – bliźniak Bubble Blast?

Oto jedna z gier, która jest właściwie dla każdego, jeśli chodzi o wiek. Mogą w nią grać zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Dlaczego tak? W grze mamy dość proste zasady, które będzie potrafił opanować każdy.

Na czym więc one polegają? Rozmieszczamy po planszy ośmornice – tak jak sama nazwa oraz logo gry wskazują. Nasza plansza to szachownica, na której musimy ustawić te stworzenia w taki sposób, by zakryła ona całą dostępną powierzchnię. Czym to robią? Swoimi mackami, które są bardzo długie i właściwie nie mają ograniczenia w długości. Rozchodzą się one w każdym kierunku. Poziomo, pionowo oraz na nukos. Ośmornice wzajemnie się blokują, tak jak i wolne, puste elementy na szachownicy. Brzmi to wszystko bardzo prosto, lecz należy wspomnieć, że to tylko takie wrażenie. Ilość poziomów, które można w ten sposób stworzyć jest przeogromna i w tej producji znajdziemy 3 tryby rozgrywki,20 światów i łącznie kilkaset poziomów. Pierwszym trybem rozgrywki jest wyzwanie. Musimy po prostu przejść dany poziom. To tutaj mamy kilkaset plansz. W czasowym trybie rozgrywki natomiast robimy wszystko na czas, który z kolejnymi poziomami zdobywami i możemy potem wykorzystać w kolejnych miejscach.

Przejdźmy jednak do wykonania gry. Jeśli chodzi o jakość produkcji, to można śmiało powiedzieć, że jest ona naprawdę bardzo dobra. Grafika spodoba się praktycznie każdemu i doskonale kreuje klimat. Ten jest dość kolorowy, wręcz cukierkowy. Nie mamy tutaj do czynienia z praktycznie żadnymi błędami.

Z aplikacja poradzi sobie właściwie każdy telefon, czy też smartfon. Nawet najtańsze, ostatnio popularne tablety nie mają problemów z wyświetlaniem tej prostej, lecz jednocześnie ładnej grafiki.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button