Pictool – świetny edytor zdjęć na iOS

Aplikacji fotograficznych jest na rynku cała masa. Ciężko jest znaleźć taką, która przewyższałaby możliwościami wbudowany w iPhone’a edytor zdjęć. Pictool jest propozycją nie do odrzucenia. Narzędzie jest proste w obsłudze, zawiera naprawdę masę ciekawych opcji, a efekty uzyskane dzięki krótkiej obróbce są do pozazdroszczenia.

Zacznijmy od tego, że za pomocą opisywanej aplikacji jesteśmy w stanie robić najzwyklejsze zdjęcia. Możemy odpalać narzędzie zamiast aparatu i następnie od razu korzystać z udostępnionych opcji. Wśród oddanych do naszej dyspozycji funkcji, znajdziemy między innymi wybielanie zębów, poprawianie kolorytu skóry, nakładanie dziesiątek różnych filtrów, wyostrzanie obrazu, przycinanie, kontrastowanie, obracanie, pochylanie, itp.

Z tego co zdążyłam zauważyć, produkcja studia Kunming Syna Mediatech jest jedną z lepszych, jakie testowałam. Ilość darmowych opcji jest zadowalająca a efekty rewelacyjne. Każde zdjęcie można przerobić w taki sposób, by było jedyne i niepowtarzalne.

Dodatkowymi funkcjami są naklejki, memy, teksty do wstawiania, oraz malowanki. Zdjęcia można delikatnie poprawić pod względami estetycznymi, bądź zmienić je kompletnie. Ja na przykład ze swojej sylwetki wyostrzyłam tylko kawałek twarzy – resztę pozostawiłam rozmytą. Efekt był rewelacyjny. W konsekwencji – każdy pytał mnie kiedy nauczyłam się korzystać z PhotoShop’a :)

Interfejs aplikacji jest wyjątkowo wygodny i ładny. Wszystkie funkcje znajdują się na dolnym pasku, a zdjęcia do obróbki możemy wybrać albo z albumu zdjęć, albo robiąc je w danym momencie.

Jeżeli szukacie dobrego programu do obróbki fotek, szczerze polecam Pictool – nie zawiedziecie się. Możecie uwierzyć mi na słowo – nikt mi nie płaci za pozytywne recenzje :) To tylko i wyłącznie moja opinia, która czasem potwierdzona jest zdaniami kolegów z redakcji. Polecam!

icon
Pictool - Photo Editor + Gesture CameraKunming Syna Mediatech Co.,Ltd.Photo & VideoBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button