New Star Soccer – zostań gwiazdą futbolu

Tegoroczne mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami, a my już w naszej redakcji po prostu nie możemy przestać o tym myśleć. Jeżeli zatem nie lubicie piłki nożnej, to postarajcie się przynajmniej wybaczyć nam to, że w ciągu kilku najbliższych dni będziemy często na łamach blogu wspominać o grach związanych z piłką kopaną. Na dzisiaj przygotowaliśmy dla Was opis gry New Star Soccer, która została stworzona z myślą o osobach, które myślały kiedyś o karierze zawodowego piłkarza albo nawet do dnia dzisiejszego mają aspiracje, by zostać kiedyś znaną postacią w piłkarskim świecie.

W opisywanej przez nas grze nie ma do wyboru wielu trybów gry. Możemy jedynie skorzystać z opcji pozwalającej nam na trening, wyjaśnienie zasad rozgrywki (nic innego jak zwykły tutorial) albo po prostu rozpoczęcie piłkarskiej kariery. Z racji tego, że to właśnie ten ostatni tryb jest w New Star Soccer najważniejszy, w naszym opisie skupimy się przede wszystkim na nim.

Pierwszą czynnością, jaką musimy wykonać po zdecydowaniu się na tryb kariery, jest stworzenie naszego profilu. Wpisujemy tutaj jedynie nasze imię i nazwisko, zaznaczamy kolor skóry, a następnie wybieramy jeden z krajów, w którym chcemy rozpocząć naszą przygodę z zawodowym futbolem. Co ciekawe, do wyboru jest blisko 80 lig, choć oczywiście na samym początku przychodzi nam grać tylko i wyłącznie w tych najsłabszych.

Menu kariery jest bardzo uproszczone. Możemy w nim sprawdzić nasze relacje z władzami klubu, przyjrzeć się aktualnej formie drużyny, w której gramy, a także udać się na trening. Niektórych z Was pewnie zainteresuje też Kasyno, w którym mamy okazję pomnożyć naszą wypłatę.

Sam mecz polega natomiast na wykonaniu kilku swego rodzaju zadań. Czasem jest to prostu zwykłe podanie do kogoś z drużyny, a czasem decydowanie się między uderzeniem na bramkę a oddaniem piłki koledze po fachu. Nie myślcie sobie jednak, że można tutaj podejmować decyzje zupełnie „w ciemno”. Jeżeli bowiem okaże się, że nie trafiliśmy do siatki, a przy tym nie zdecydowaliśmy się podać futbolówki, nasze notowania mogą drastycznie spaść i możemy na pewien czas stracić szansę na przeniesienie się do innego klubu.

New Star Soccer można pobrać z Google Play i AppStore. Gra w tym drugim sklepie jest teoretycznie darmowa, lecz odblokowanie w niej jakiejkolwiek opcji wiąże się z wydaniem kilku dolarów.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button