Nun Attack – siostrzyczki w akcji

Gdy na świecie robi się niebezpiecznie, a dzielni umięśnieni żołnierze nie są w stanie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, do akcji wkraczają…siostry zakonne. Nie, to wcale nie żart. To fabuła gry o nazwie Nun Attack, która pojawiła się niedawno w Google Play i AppStore.

Głównymi bohaterkami produkcji o nazwie Nun Attack są cztery zakonnice należące do oddziału specjalnego powołanego przez siostrę przełożoną. Ich głównym celem jest powstrzymanie jednej z koleżanek, która  postanowiła współpracować z diabłem i niszczyć wszystko to, co stworzono na Ziemi. Jest to zatem kolejna gra, gdzie przychodzi nam ratować ludzkość. Tym razem jednak do naszej dyspozycji nie zostają oddani silni żołnierze czy ultra-nowoczesne statki latające, a to spora różnica.

Gra stworzona przez Frima Studio oferuje blisko 40 misji na różnym poziomie trudności. Na każdej z nich kierujemy Evą, Rosy, Mandy i Olgą w taki sposób, by załatwiać wszystkich przeciwników znajdujących się na planszy. Rodzajów wrogów jest sporo: mamy szkielety, potwory pochodzące z samego piekła, a także ludzi przeistoczonych w chodzące zło. Zabawy jest zatem co niemiara. Oczywiście, pod warunkiem, że lubi się tego typu gry.

Jako że w Nun Attack do czynienia mamy z zakonnicami, nie mogło w grze zabraknąć odwołań do boskich mocy. Od czasu do czasu zdarza się, że głównym bohaterkom pomaga w walce jakiś cud, dzięki któremu nie jest problemem pokonanie większej ilości wrogów. Oczywiście, nie zawsze możemy liczyć na tego Najwyższego, dlatego warto w wirtualnym sklepiku wyposażyć się w dobrą broń – karabin maszynowy, tradycyjny pistolet czy…piłę łańcuchową.

Oprawa graficzna w opisywanej produkcji nie zrobiła na nas większego wrażenia. Nie można powiedzieć, że jest ona brzydka. Po prostu ciężko spotkać w niej elementy, jakich do tej pory nie zastosowano w podobnych strzelankach. Nie przeszkadza to jednak w dobrej zabawie polegającej na kierowaniu oddziałem super-zakonnic.

Jeżeli zatem lubicie gry polegające na strzelaniu do hordy złych potworów, a umięśnionych żołnierzy chcielibyście zamienić na zakonnice, zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play i AppStore, skąd Nun Atack pobrać można za mniej niż 4 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button