Smart Rotator – proste i skuteczne

Okazuje się, że wielokrotnie chcielibyśmy przełączyć sobie odpowiednio orientacje naszego ekranu, a nie możemy tego zrobić, bo system korzysta z szeregu czujników, które odczytują pozycję telefonu i orientacja jest dostosowywana automatycznie. Często sytuacja taka zdarza się w łóżku, gdy leżymy i chcemy sobie coś poczytać, albo w coś pograć. Głównie chodzi o leżenie na boku. Wtedy to telefon płata figle i robi to, czego akurat nie powinien.

Rozwiązaniem tego problemu jest aplikacja Smart Rotator. Oczywiście mamy w systemie Android blokadę jednej orientacji, ale tutaj mamy jeszcze lepszą opcję. Możemy dostosować sobie każdą pojedynczą aplikację odpowiednio do naszych wymagań. Po uruchomieniu aplikacji pojawia się nam lista wszystkich aplikacji, które są zainstalowane na naszym telefonie i obok opcja obracania. Wybieramy sobie automat, pionowo albo poziomo.

Program ten pomoże także osobom, które mają uszkodzony z jakichś powodów czujnik, który odpowiada za odczytanie pozycji telefonu.

Podsumowując – aplikacja przyda się prawie każdemu, kogo irytuje automatyczne obracanie się obrazu w jego smart fonie. Dotyczy to większości użytkowników, więc przydatność można ocenić jako wysoką.

A co ze zwykłą oceną? Niestety nie wystawiamy jej, bo aplikacja jest zbyt prosta, żeby cokolwiek tu oceniać.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button