Nowe Angry Birds z bohaterami kreskówki „The Simpsons”?

Choć najnowsza część popularnych Angry Birds została ściągnięta już ponad 50 milionów razy (niesamowity wynik), studio Rovio wcale nie myśli o zaprzestaniu „produkcji” najbardziej znanych ptaków świata. Jak podaje serwis Androidcommunity.com, zbliżająca się aktualizacja „Angry Birds: Space „będzie w pewien sposób powiązana z…kreskówką „The Simpsons”.

Studio Rovio często lubi zaskakiwać fanów swoich produkcji. Nic więc dziwnego, że wielu internautów bardzo serio traktuje plotki mówiące o tym, że to właśnie Simpsonowie będą kolejną nowością dodaną do kosmicznej wersji Wściekłych Ptaków.

Zapytacie pewnie skąd przypuszczenia, że  Homer Simpson wraz ze swoją zwariowaną rodzinką pojawi się w następnej aktualizacji najnowszej wersji „Birdsów”? Otóż jakiś czas temu (przy okazji poprzedniego update’a edycji „Space) pojawiła się w kosmicznych ptakach kolejna „remontowana” planeta, która łudząco przypomina donuta – ulubiony przysmak głównego bohatera serialu „The Simpsons”.

Warto wspomnieć także o tym, że w samej kreskówce Matta Groeninga najwścieklejsze ptaki XXI wieku już kiedyś się pojawiły, co może zwiastować współpracę pomiędzy Rovio i twórcami popularnego amerykańskiego serialu animowanego.

Niestety, póki co żadne wiarygodne źródło nie jest w stanie potwierdzić plotek  mówiących o szczegółach zbliżającej się aktualizacji do kosmicznych Wściekłych Ptaków. Nie jesteśmy więc w stanie –  przynajmniej na razie – napisać Wam w jaki sposób ptaki miałby wystąpić w jednej grze z postaciami z kreskówek (macie jakiś pomysł?).

Na chwilę obecną możemy na łamach naszego blogu napisać tylko jedno – jeśli Rovio faktycznie wypuści aktualizację z Simpsonami, to na pewno o tym fakcie zostaniecie poinformowani.  A teraz pozostaje nam już tylko czekanie, no i oczywiście rozwalanie wścibskich świń latających w przestworzach ;)

Nie masz na swoim telefonie „Angry Birds: Space”? Pobierz je już teraz z AppStore bądź Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button