Eurosport Player – telewizja w Twojej kieszeni

Chciałeś obejrzeć ważny mecz, lecz Twoja żona akurat tego dnia  wymyśliła wspólny wypad do galerii handlowej? A może właśnie przebywasz na majówce i chciałbyś również w plenerze mieć dostęp do swojego ulubionego kanału sportowego? Nieważne, czy chociaż na jedno z naszych pytań odpowiedziałeś twierdząco. Jeśli jesteś fanem sportu, to „EuroSport Player” na pewno przypadnie Ci do gustu.

W AppStore można znaleźć coraz większą ilość aplikacji służących do oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Jako przykład może posłużyć nam chociażby polska ipla bądź TVN Player. Czy jednak aby na pewno zyskujące popularność programy są warte uwagi? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sami, my natomiast postaramy się pomóc Wam w tym, pisząc o najważniejszych cechach programu od EuroSportu.

Na samym początku kilka słów o interfejsie aplikacji. Zarówno menu główne, jak i wszystkie oferowane przez program funkcje są bardzo dobrze widoczne i działają bez większych zarzutów. Nie musicie więc martwić się, o to czy poradzicie sobie z obsługą EuroSport Playera, gdyż zawarte w nim jest tylko to, co potrzebne (dla nas jest to atut).

Oczywiście z poziomu programu nie tylko możemy oglądać wybrany przez nas kanał, lecz także sprawdzić plan zbliżających się transmisji. Dzięki temu nie ominie Was żaden ważny mecz.

Czytając komentarze w AppStore, można zauważyć, że nie wszyscy są zadowoleni z jakości obrazu oferowanego przez EuroSport Player. I choć faktycznie zdarzają się transmisje, w których kanał nie prezentuje się rewelacyjnie (tragedii nie ma, możecie nam wierzyć), ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że na EuroSport Playera nawet fani czystego HD nie powinni w żaden sposób narzekać.

Na koniec jeszcze jedna dość istotna informacja – wszystkie kanały wyświetlane w opisywanym przez nas Playerze są w języku polskim. Niestety, poza granicami kraju naszego rodzimego języka już nie usłyszycie (zła wiadomość dla polaków za granicą).

Sama aplikacja EuroSport Player jest do pobrania z AppStore zupełnie za darmo. Oglądanie kanałów wiąże się jednak z opłatą abonamentową wynoszącą 4€ miesięcznie (lub 35€ rocznie).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button