Discovr Apps – koniec z czasochłonnym szukaniem aplikacji

Patrząc na to, ile aplikacji mobilnych każdego dnia pojawia się zarówno w Google Play, jak i AppStore, nikt z Was nie powinien być zdziwiony, że w sieci można znaleźć coraz więcej różnego rodzaju programów, które starają się jak najbardziej ułatwić nam wybór idealnej dla nas produkcji. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy zaprezentować Wam właśnie jedno z takich narzędzi, które w sklepie Apple’a można spotkać pod nazwą Discovr  Apps.

Zasada działania opisywanej aplikacji jest prosta. Gdy tylko jakaś gra bądź program przypadnie nam do gustu, uruchamiamy Discovr Apps i wpisujemy nazwę danej produkcji. Następnie pozostaje nam już jedynie czekanie na to, jak narzędzie stworzy swego rodzaju drzewko, w którym będzie można znaleźć wszystkie programy w jakiś sposób podobne do tego, który nam się spodobał.

Przykładowy graf stworzony przez Discovr Apps widać po lewej stronie naszego wpisu. Nie myślcie sobie jednak, że produkt studia Filter Squad wybiera jedynie kilka aplikacji. Gdy bowiem zdecydujemy się na kliknięcie na jedną z propozycji, to właśnie ona stanie w centrum kolejnego graficznego drzewka i tak aż do skutku, a więc do momentu, gdy uda nam się znaleźć tę „jedyną” aplikację.

Warto wspomnieć również o tym, że Discovr Apps został wyposażony w opcje społecznościowe pozwalające nam na publikowanie stworzonych przez nas grafów na Facebooku bądź Twitterze.

Choć w opisach  aplikacji użytkowych raczej nie wspomina się o oprawie graficznej, na pewno o samym produkcie Filter Squad można powiedzieć, że wizualnie prezentuje się bardzo ładnie i jest niezwykle przyjazny dla każdego typu użytkownika (doświadczonego i mniej doświadczonego w świecie mobilnych aplikacji).

Niestety, sam program nie jest darmowy i za jego pełną wersję należy zapłacić w AppStore 1,59€. Czy to dużo? Wszystko zależy od tego, jak często pobieracie coś na swój telefon.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button