Trainz Driver – zostań konduktorem pociągu!

Każdy z was chyba przynajmniej raz w swoim życiu jechał pociągiem. Zawód konduktora jest niezwykle trudną oraz odpowiedzialną pracą. Bowiem musi czuwać nad przebiegiem całej trasy, a na nim samym spoczywa ogromna odpowiedzialność, ponieważ musi zadbać o wszystkich pasażerów, aby bezpiecznie dowieźć ich do celu. Jest naprawdę wielu zapaleńców, którzy fascynują się w opanowywaniu nazw i wyglądu poszczególnych pociągów. Dlatego Trainz Driver będzie z pewnością nie lada gratką dla wielu osób.

 

Gra Trainz Driver pozwala nam wcielić się w konduktora. Dzięki czemu będziecie mogli znaleźć się w kabinach wielu lokomotyw z całego świata. Wybierz „Easy Mode” kontroli prędkości lub dla bardziej już zaawansowanych „Realistic Mode” systemu sterowania. Mamy dostępne wiele trybów kamery. Dzięki czemu nasz pociąg będziemy mogli obserwować z zewnątrz, z kabiny albo oglądać go z torów. Podróżujemy potworzonych już trasach wraz z innymi pociągami. Mamy również dostępne widoki aż do 2km wokół całego, naszego pociągu. Można również tworzyć własne trasy i sesje. Jest to oddzielna opcja dla urządzeń typu Tablet, która jest oddzielnie dostępna w Google Play. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dzielić się swoimi trasami z innymi graczami, przez co nasza gra nie będzie miała końca.

Jeśli chodzi o grafikę, to trzeba przyznać, że jest wykonana naprawdę świetnie. Nie ma tutaj żadnych zarzutów. Ponieważ zarówno pociągi jak i same trasy – tory, otoczenia, wyglądają bardzo realistycznie. Muzyka również jest odpowiednia.
Gra za 8,33zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button