Nosferatu – Run from the Sun – wampirza zręcznościówka

Jeżeli macie ochotę na zabawną zręcznościówkę, która nie będzie od Was wymagać ogromnych umiejętności, powinniście zainteresować się Nosferatu – Run from the Sun. Aplikacja o której jest dzisiejszy wpis zachwyciła nas swoją prostotą i fabułą. Biegamy się po planszy wampirem o imieniu Nosferatu. Przed czym tak uciekamy? Jak każdy wie – największym wrogiem wampirów jest słońce. Ono właśnie goni naszego głównego bohatera.

Podczas ucieczki przed zabójczym słońcem musimy zbierać przeróżne fanty. Zwykle są to monety, jednak zdarza się, że twórcy gry dorzucają od siebie jakieś bunusy w postaci wzmocnionych skoków, czy turbodoładowania. W Nosferatu – Run from the Sun gra się szybko i przyjemnie.

To kolejna gra z kategorii kibelkowych, w którą gramy kilka minut, bawimy się dobrze … i na tym koniec. Po kilkunastu minutach spędzonych nad gierką zaczynamy mieć oczopląs (bohater porusza się z dość dużą prędkością) i uszopląs (melodia, którą słyszymy w tle może szybko wykończyć). Gdyby ścieżka dźwiękowa była bardziej wydłużona i złagodzona, byłoby o wiele lepiej. Obecnie jest tak, że w tle słyszymy masę dźwięków rodem z horroru, które po chwili zaczynają nas denerwować.

Szata graficzna jest na przeciętnym poziomie. Żadnych rewelacji. Wydaje mi się jednak, że nie przeszkadza w dobrej zabawie.

Pobierz Nosferatu – Run from the Sun za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button