Men’s Room Mayhem – pomóż panom zrobić…siku

Co się dzieje, gdy dwóch panów idących za potrzebą zderzy się ze sobą? Katastrofa. Jeżeli chcielibyście pomóc uniknąć tego typu sytuacji, spróbujcie szczęścia w grze o nazwie Men’s Room Mayhem.

Opisywana w tym wpisie gra polega na tym samym, co produkcje o sterowaniu ruchem na lotnisku. Najprościej rzecz ujmując – musimy w Men’s Room Mayhem sterować mężczyznami w publicznej  łazience w taki sposób, by nie spotkali się ze sobą i – rzecz jasna – załatwili swoje potrzeby w innym pisuarze bądź muszli klozetowej.

Każdy level, to takie samo wyzwanie, lecz zupełnie inny poziom trudności. Na samym początku mamy tylko kilku panów chcących zrobić…siku. Później zaczynają się „dłuższe potrzeby”. Trzeba też pamiętać o tym, by po każdej brudnej czynności panowie umyli ręce. Na koniec trzeba jeszcze każdemu „przypadkowi” wyznaczyć trasę do wyjścia. W tym przypadku także trzeba uważać, gdyż można doprowadzić do małego zderzenia, które poskutkuje…bójką.

Men’s Room Mayhem charakteryzuje się bardzo ciekawą oprawą graficzną. Mimo że wszystko sprowadza się do prostych zasad, autorzy produkcji przygotowali aż pięć lokacji, w których wykonuje się zadania. Niby niewiele, a jednak. W końcu czego się spodziewać po grze, gdzie akcja cały czas toczy się w łazience, prawda? ;)

Gra z tego wpisu kosztuje w AppStore niecałego dolara. Jeżeli lubicie apki podobne do Flight Control, powinniście się nią zainteresować.

Men’s Room Mayhem do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button