LEGO® DUPLO® Train – zabawa pociągami

Jeżeli macie pod opieką dzieciaki w wieku przedszkolnym i macie ochotę sprawić im trochę wirtualnej przyjemności, możecie być pewni, że z LEGO® DUPLO® Train nic złego w ich głowach nie urośnie. Wręcz przeciwnie – nauczą się logicznego myślenia w prostych grach skierowanych do ich kategorii wiekowych.

LEGO® DUPLO® Train to jedna z nielicznych aplikacji, która nie wymaga od użytkownika patrzenia na zbędne, męczące reklamy. W grze nie spotkamy się również z mikropłatnościami, które to w czasie zabawy mogą obciążyć solidnie nasze konto, kiedy dzieci potrzebują ,,dodatkowego życia”.

Gra polega na wybieraniu, łączeniu i ładowaniu wagonów. Kolejnym krokiem jest przewożenie ich w taki, sposób, aby nie spowodować żadnych kolizji. LEGO® DUPLO® Train nie jest skomplikowaną grą, jednak dla maluchów będzie to miła odskocznia od codziennych zajęć. Co więcej – gra wprowadza dzieci w kolorowy i bajkowy świat pociągów.

Skoro gra sygnowana jest znakiem LEGO, musi posiadać dobrą grafikę. Efekty dźwiękowe są na wysokim poziomie (na takim, jaki wystarczy dla dzieciaków). Podczas zabawy nie ma szansy na nudę. Dotykanie różnych przedmiotów na ekranie powoduje uruchomienie odpowiednich mechanizmów, które powodują, że LEGO® DUPLO® Train ciągle się porusza.

Polecamy więc wszystkim maluchom w wieku od 2-5 lat. Drodzy rodzice – ta gra jest skierowana właśnie do Waszych dzieci. 100% bezpieczeństwa.

Pobierz LEGO® DUPLO® Train za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button