Kumpeliada – Familiada w wersji mobilnej

Pamiętacie z pewnością znany z telewizji program Familiada z Karolem Strasburgerem w roli głównej? Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam odpowiadanie na pytania ankietowanych? Zadanie jest z pozoru proste. Może wydać się trudniejsze, jeśli w grę wejdzie czas, który nasz ogranicza. Mamy jedynie 30 sekund na odpowiedzenie na pytanie. Gotowi?

Zadaniem gracza jest odpowiadanie na pytania wyświetlane na ekranie urządzenia. Aplikacja nawet wyglądem mało odbiega od telewizyjnego teleturnieju. Aby przejść dalej, należy udzielić takiej odpowiedzi, jakiej udzieliło najwięcej ankietowanych wcześniej osób. Gra podzielona jest na trzy rundy. W każdej z nich mamy szanse na trzy pomyłki. W sytuacji, gdy stracimy wszystkie szanse – przechodzimy do kolejnego etapu zabawy.

Warto wspomnieć, że Kumpeliada daje możliwość gry jednoosobowej, lub zespołowej. Z pewnością świetnie sprawdzi się na domówkach, gdzie kilkanaście osób będzie rywalizowało ze sobą, za pomocą odgadywania kolejnych haseł.

Jedną z najciekawszych rzeczy w grze są dowcipy. Prowadzący Familiadę znany jest ze swoich kiepskich dowcipów – twórcy Kumpeliady najprawdopodobniej stwierdzili, że tradycji musi stać się zadość i na początku gry serwują nam jakiś głupawy żart, którego nikt nie rozumie.

Tak czy inaczej aplikacja jest ciekawa, darmowa i … taka telewizyjna. Warto sprawdzić swoje przeczucie co do odpowiedzi ankietowanych. Być może przechytrzycie nie jednego przeciwnika!

Pobierz Kumpeliadę za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button