My Dolphin Show – wytrenuj swojego delfina

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby delfinów. Te piękne ssaki zwykle oglądamy przez szybę w ogrodach zoologicznych. Dzięki grze My Dolphin Show będziemy bawić się z naszym własnym delfinem bez ograniczeń i konieczności patrzenia przez niebieską szybkę. Co powiecie na grę, która umożliwi Wam wyćwiczenie zwierzęcia w taki sposób, aby podbijało serca widowni na całym świecie?

My Dolphin Show nie jest kolejną aplikacją, w której uczymy się dbania o zwierzaka. W tym przypadku zamiast mycia, karmienia i głaskania, zaczynamy porządny trening umiejętności naszego podopiecznego. Początkowo naszym zadaniem będzie nauczenie delfina skakać do piłki. Kolejne etapy to łapanie ryb, skok przez koło, oraz wiele innych.

Za każdy występ otrzymujemy punkty. Jurorami w tym przypadku są widzowie, którzy siedzą na trybunach wokół basenu, w którym odbywa się show. Za każdy dobrze wykonany trick, dostajemy premię pieniężną, która w efekcie daje nam końcową ocenę levelu (od 1 do 3).

Oceny i pieniądze przyznawane przez gości są bardzo ważne. Dzięki nim bowiem możemy kupować różne gadżety dla naszego podopiecznego. Za pierwszy tysiąc monet warto kupić specjalny outfit, który zmienia kolorystykę ssaka. Im więcej pieniędzy, tym nasze możliwości szaleństw w sklepie się zwiększają.

Do pokonania jest kilkanaście ciekawych etapów, w których do wykonania mamy odpowiednie zadania. Grę polecamy młodszym użytkownikom appsblog.pl.

Pobierz My Dolphin Show za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button