Fat You! – Ty grubasie!

b7c1df8a-e6c6-4902-b0ce-e8b25c94d882Jesteś chudziutkim człowieczkiem i nigdy nie miałeś problemu z nadmiarem kilogramów? Chcesz nieco na siebie przybrać? Nic trudnego! Ściągnij tę aplikację i zobacz siebie z grubszym wydaniu!

Wydawcą aplikacji jest zespół programistów z JDB Pocketware, którzy mają wprawę w tworzeniu dobrych dodatków na Windows’a Phone. Fat You! Jest także dostępne w wersji płatnej, możliwej do nabycia za jedyne 3,49 zł. Skupmy się jednak na darmowej wersji tej aplikacji.

Aplikacja ma na celu ukazanie danej osoby w powiększonym formacie tzn. z dużą liczbą kilogramów więcej. Jak zobaczyć swoją twarz bo takiej przemianie? Łatwizna. Autorzy umożliwili nam aż trzy sposoby wybrania swojej fotografii. Możemy wprost z aplikacji zrobić zdjęcie aparatem, wybrać je z pamięci telefonu lub też pobrać z najbardziej znanego portalu społecznościowego jakim jest…facebook!

Po wybraniu opcji robienia nowej fotki dostajemy szereg informacji jak prawidłowo powinna ona wyglądać. Przy samym robieniu zdjęcia dostajemy szablon w kształcie głowy, który jest bardzo pomocny by wszystko poszło zgodnie z planem. Kiedy już wszystko jest gotowe aplikacja przetwarza dany materiał i czyni chudziutką twarzyczkę w pulchną i rozciągniętą twarz. Niestety, nie wygląda to dosyć realistycznie. Zamiast dodatkowych kilogramów na naszej twarzy, aplikacja po prostu rozciąga obraz. Buzia jest rozmazana i sztucznie naciągnięta.

Sam pomysł jest naprawdę niezły, jednak wykonanie (przynajmniej w darmowej wersji) prosi się o poprawki. Mimo tego, że poruszanie się po aplikacji nie sprawia problemu i jest całkiem przyjemne efekt końcowy z pewnością nie sprosta oczekiwaniom graczy.

Ocena końcowa : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button