Heroes of Loot – przygoda w pikselowej krainie

Jeżeli lubicie gry fabularne, a pikselowa oprawa graficzna to dla Was bardziej zaleta, aniżeli wada, produkcja o nazwie Heroes of Loot powinna przypaść Wam do gustu. O tym, dlaczego tak sądzimy dowiedziecie się z dalszej części tego wpisu.

Heroes of Loot to typowa gra fabularna. Na samym początku wybieramy jedną z czterech klas postaci, jaką chcemy grać. Do dyspozycji mamy elfa, czarodzieja, walkirię i – oczywiście – wojownika specjalizującego się w walce wręcz. Każda z postaci posiada inne umiejętności, a także rodzaje broni. Nie możemy, na przykład, maga wyposażyć w elficki łuk i vice versa.

Zabawa w grze polega na eksplorowaniu pikselowego świata, a mówiąc ściślej na chodzeniu i pokonywaniu znajdujących się na danej planszy przeciwników. Ci występują pod różną postacią – mamy cyklopy, orki i tym podobne stwory. Za zabicie każdego otrzymujemy punkty doświadczenia. Dzięki nim nasza postać ma coraz to wyższy level, lepsze bronie i tym podobne.

W trakcie gry możemy odkrywać wiele sekretnych miejscówek, a także wykonywać specjalne questy. Wszystko to, oczywiście, po to, aby być jeszcze lepszym graczem. Niby nic nowego, a jednak. Heroes of Loot cieszy i zajmuje sporo czasu. Oprawa graficzna gry przypomina tę z 8-bitowych produkcji. Czy to dobrze? Dla mnie tak, ale przecież każdy ma swoje zdanie.

Heroes of Loot do pobrania za nieco ponad 8 PLN w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button