Block! Hexa Puzzle – gdyby nie reklamy, gra osiągnęłaby doskonałość

Po uruchomieniu Block! Hexa Puzzle naszym oczom ukazuje się krótki tutorial, w którym w ciagu 5 sekund dowiadujemy się wszystkiego, co powinno nam wystarczyć do zabawy. Niestety, po niecałej minucie spędzonej w aplikacji (i w dodatku jeszcze przed rozpoczęciem wyzwania), naszym oczom ukazuje się reklama. To niezbyt dobry start, ale każdemu trzeba dać szansę.

W sumie do odblokowania w Block! Hexa Puzzle jest 14 światów. W każdym znajdziemy kilkanaście leveli, w których możemy uzyskać 1 gwiazdkę w każdym. I w tym miejscu ponownie pojawia się reklama. Piszę tę recenzję w rzeczywistym czasie testowania aplikacji. Już trzykrotnie miałam wątpliwą przyjemność oglądania filmików, a jeszcze nie zdążyłam nacisnąć ,,play”…

Nim udało mi się dobrnąć do pierwszej planszy, otrzymałam powitalny prezent i niespodziankę w postaci złotych monet. Jak zapewne się domyślacie, pieniążki możemy wykorzystać na różne obiekty w sklepie dla gracza.

Sama zabawa polega na tym, by dopasowywać elementy do wyciętego fragmentu planszy. W dolnej części planszy widnieją części siatki podzielone w nieregularny sposób. Naszym celem jest takie ich dopasowanie, by całość wzoru się wypełniła. Ładnie, miło i przyjemnie.

Podsumowując – gra jest bardzo ciekawa i wciągająca. Jeżeli tylko wyłączymy internet, odcinając się od reklam, możemy swobodnie oddać się przyjemności :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button