Tap Tap Dash – 250 poziomów szczęścia

Tap Tap Dash to aplikacja autorstwa studia Second Arm. Występujące w niej ptaki do złudzenia przypominają Angry Birdsy, co pewnie przekłada się na ilość pobrań. Poza wspomnianymi wściekłymi ptaszyskami, spotkamy się również z kotami, kurczakami, myszkami i innymi postaciami.

efwqe

To, co rzuca się od razu w oczy, to bardzo ładna oprawa graficzna produkcji. Wyraziste kolory, błyszczące kryształki i strzałki informujące o konieczności zmiany kierunku gwarantują naprawdę świetną zabawę.

Tego typu gry zwykle charakteryzuje jedna wada – nie można w nich spędzić zbyt dużo czasu ze względu na całkiem prawdopodobny oczopląs :P Mówiąc poważnie – Tap Tap Dash to typowa, kibelkowa gra zręcznościowa, zapewniająca fajną zabawę na maksymalnie 15 minut.

eq

Co jest naszym celem? Przede wszystkim pokonywanie kolejnych plansz i odblokowywanie nowych postaci. Dotykamy ekranu w momencie, w którym bohater wkracza w zielony okrąg ze strzałką. W tym momencie zwierzak przeskakuje i pędzi dalej. Musimy nadążać za pędzącą trasą, bo jeden nasz błąd powoduje konieczność rozpoczęcia gry od nowa.

Raz na jakiś czas (w pierwszym, czwartym, ósmym, i tak dalej) etapie zyskujemy nowe postaci. Oczywiście nie wnoszą one do gry nic więcej, poza zmianą wyglądu istoty, którą akurat przychodzi nam sterować.

qe

Jeżeli szukacie czegoś dynamicznego, trudnego i ciekawego jednocześnie, pobierajcie. Fajna propozycja, ale z ograniczeniem do ścian kibelka ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button