Bacon Escape – świńska jazda na torach kolejowych

Poziom trudności w Bacon Escape początkowo nie jest wysoki. Sympatyczny tutorial w przystępny sposób przybliża nam zasady, dzięki czemu opanowujemy trasę momentalnie. Kolejne poziomy dają nam się jednak we znaki… Jeżeli lubicie dynamiczne gry, które są w stanie zweryfikować umiejętności szybkiej reakcji, nie zwlekajcie!

Produkcja składa się z całego zestawu leveli. Nie pamiętam dokładnie jaka jest ich liczba, lecz mogę ten temat opisać z innej strony: etapów jest tak dużo, że podczas codziennej zabawy (przez co najmniej godzinę) w ciągu tygodnia, nie dobrnęłam do końca.

Zabawa polega na tym, by w każdym z poziomów utrzymać się na torach i dojechać do kolejnego checkpointu będącego swego rodzaju przystankiem.

Na trasie spotykamy przede wszystkim dwa rodzaje przeszkód: niebieskie i pomarańczowe platformy. Żeby poruszyć niebieskie, dotykamy ekranu, natomiast by przemieścić pomarańczowe, kładziemy palec na wyświetlaczu na czas konieczny do przeprawy.

Poza wspomnianymi platformami (które i tak sprawiają ogromne problemy), pojawiają się kule ognia, trujące dymki, przepaści, czy kolce. Wszystkie czyhają na nasz błąd, który nawet jeśli nastąpi, będzie możliwy do naprawienia w wyniku zapłaty w jabłuszkach, bądź po obejrzeniu sponsorowanych reklam.

System mikropłatności w żaden sposób nie jest problematyczny. Autorzy zadbali o swoje interesy i przy odrobinie cierpliwości, zaoferowali graczom szansę na kompletnie darmową rozgrywkę po wspomożeniu się sponsorowanym wideo. Brawo! :)

Do odblokowania mamy całą masę zwierzaków jak i pojazdów do przemierzania trasy. Wykonywane achievementsy umożliwiają zbieranie pieniążków i wypasionych owoców, które świetnie sprawują się jako ekskluzywna waluta.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button