Robot Unicorn Attack 3 – czy jednorożec może być robotem?

Robot Unicorn Attack 3 to dość specyficzny runner, w którym mamy okazję na wcielenie się w rolę jednorożca poruszającego się w świecie robotów. Połączenie niezwykle dziwne, ale przez to ciekawe i warte uwagi.

Jeżeli zastanawiacie się, czy aplikacja dedykowana jest do dziewczynek noszących różowe spódniczki i tęczowe koszulki, to od razu wyprowadzę Was z błędu – zdecydowanie tak nie jest. Pozwolę sobie wręcz na stwierdzenie, że produkcja nadaje się dla starszych użytkowników, mających spore umiejętności w zakresie runnerów i gier zręcznościowych.

Sterowanie jednorożcem to dotykanie prawej, bądź lepiej części ekranu w celu podskoku (pojedynczego, bądź podwójnego), lub też wygenerowania ataku rogiem. Nie jest to szczególnie skomplikowane, dopóki prędkość gry nie zaczyna się porządnie zwiększać.

Gracz ma szansę na wybranie swojego teamu bohaterów, dobierając trzy różne postaci. Ulepszanie istot to jedna z podstawowych czynności, która szybko procentuje i pozwala na ciągły rozwój.

Zbieranie kryształów, niszczenie skał i metalowych stworów to tylko kilka z naszych misji. Biorąc pod uwagę fakt, że jednorożec nigdy się nie zatrzymuje, o nudzie nie ma mowy. Ten rodzaj gier trzeba jednak lubić, by czerpać przyjemność z kolejnych spędzonych w niej minut ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button