Nonstop Chuck Norris – Chuck Norris pokazuje pazurki w bijatyce

Nonstop Chuck Norris to ciekawa propozycja, która pojawiła się w Google Play i AppStore nie tak dawno temu. Oferuje zabawę polegającą na pokonywaniu przeciwników podczas automatycznego przemieszania się po rozbudowanej i praktycznie niekończącej się planszy.

Gracz ma za zadanie ulepszanie umiejętności głównego bohatera, by ten mógł możliwie najlepiej i najszybciej pokonywać istoty przeszkadzające mu na trasie.

Rywale są bardzo różni i systematycznie zwiększają swój poziom zaawansowania. Z czasem musimy inwestować w moce przy każdej okazji, by nie stać się ofiarą. Co pewien czas przychodzi nam walczyć z bossami, posiadającymi wyjątkowo mocne pięści. By ich pokonać, należy odpowiednio używać power-upów.

Podczas zabawy możemy zbierać wirtualną walutę za wykonane achievementsy. Taka opcja bardzo fajnie sprawdza się jako czasoumilacz :)

Pomimo tego, że nie mamy wpływu na to, jak Chuck się porusza po planszy (czyli po prostu nim nie sterujemy), decydujemy o sposobie walki i wybranych mocach specjalnych.

Żeby ponownie uruchomić uderzenie, kompana, czy też miecz z półobrotu, należy poczekać wskazaną ilość sekund. Oczekiwanie nie jest jednak męczące i nie wpływa na zadowolenie z gry.

Pobierz w Appstore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button