Shn!p – logiczne wypychanki

Shn!p to gra logiczna, przy której wszelkie match-3 się chowają pod względem poziomu trudności. Załapanie samych zasad produkcji nie należy do najłatwiejszych czynności, lecz przechodzenie kolejnych poziomów chwilami graniczy z cudem. Miłośnicy łamigłówek będą zachwyceni.

Autorzy Shn!p oferują swoim graczom aż 8 światów. Każdy ze światów zawiera 20 skomplikowanych poziomów. W trakcie zabawy mamy szansę na korzystanie z podpowiedzi. Początkowo kilka sztuk dostajemy gratis, by później w razie konieczności móc je zakupić, bądź zdobyć po obejrzeniu sponsorowanej reklamy.

W jednym poziomie możemy wykorzystać tylko jedną podpowiedź. Moim zdaniem nie jest to dobrze pomyślane, bowiem do przejścia do kolejnej planszy konieczne jest wykonanie kilku ruchów, a znajomość jednego o niczym nie przesądza. Posiadanie hintów i brak możliwości ich użycia jest po prostu trochę bezsensowne.

Wielkim plusem jest możliwość odblokowania innych światów w wyniku obejrzenia krótkich filmików. Zamiast systematycznego odkrywania innych epizodów dopiero po skończeniu 20 poprzednich poziomów, możemy rozpocząć każdy świat i wybiórczo korzystać ze stworzonych etapów.

Naszą misją jest takie wybieranie bloczków, by sąsiednie obiekty zostały wyrzucone z planszy do całkowitego jej opróżnienia.

Grafika w aplikacji jest bardzo przyjemna, chociaż w żaden sposób nie powala. Jest po prostu ładnie i przyjemnie, co jest – moim zdaniem – najważniejsze w tego rodzaju umysłowych rozgrywkach ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button