Finger Hero : Avoid obstacles – cudze chwalicie, swego nie znacie!

Jak to zazwyczaj bywa w naszym kraju, chwalimy wszystko, co zagraniczne, a nie skupiamy się na tym, co polskie. W tym wpisie postaram się Was przekonać do zmiany swoich nawyków i zaufania polskim twórcom gier i aplikacji mobilnych ;)

Bohaterem tego postu będzie Finger Hero : Avoid obstacles, czyli bohaterski palec wśród niebezpieczeństw. DaftMobile udowadnia, że warto czekać na kolejne ich dzieła :)

efqqef

Cała gra jest dostępna w języku polskim i ma połączenie z Game Center. Początkowo śmigamy tylko jedną dostępną postacią, lecz już po kilku chwilach mamy szansę na odblokowanie kolejnego bohatera. Chcąc mieć wszystko od razu, można dać autorom zarobić i wykupić poszczególne obiekty, ale przecież zabawa polega właśnie na tym, by powoli odkrywać kolejne elementy układanki.

Do pokonania mamy 200 misji – brzmi dumnie, prawda? :) Ale do rzeczy – czym w zasadzie jest Finger Hero? Zręcznościówką osadzoną w bardzo przyjemnym, pastelowym klimacie ulicy, po której poruszają się różne konstelacje kolorowych kropek.

few

Warto wspomnieć o tym, że gra wykorzystuje taki bajer, jak 3D Touch. Poruszamy palcem po planszy w miejscach, które są wolne (obecnie) od przeszkód. Tak manewrujemy opuszkiem, by szybko omijać przeszkadzajki. Czasem jednak niezbędne jest przyspieszenie. To właśnie przyspieszenie osiągamy dzięki silniejszemu przyciśnięciu palca do wyświetlacza.

Zebrane w grze kulki umożliwiają nam kupowanie nowych bohaterów. Co jakiś czas dostajemy w pakiecie nagrodę, którą zazwyczaj jest odpowiednia ilość wirtualnej waluty. Z tą można robić dowolne rzeczy, ale tego już chyba nie muszę Wam tłumaczyć? :)

wfe

Grę polecam zarówno na dłuższe wycieczki, jak i na kibelkowe posiedzenia. Fajna, ładna i przede wszystkim polska zręcznościówka na wysokim poziomie :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button