Cube Escape: Birthday – mordercza zagadka do rozwiązania

Cube Escape: Birthday  to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki. Wcielając się w rolę ukochanego syna rodziców i dziadka, obchodzimy urodziny, które nie do końca idą po naszej myśli… To, co zaczyna się dziać w naszym domu, wymyka się spod kontroli…

Cube Escape: Birthday to jedna z tych gier, o której nie mogę napisać zbyt wiele. Zepsułoby to Wam zabawę i odkrywanie kolejnych elementów makabrycznej układanki. Dlaczego używam słów ,,makabryczny”, ,,morderczy”? O tym dowiecie się szybko – już po kilkunastu minutach spędzonych w produkcji.

Poruszając się po domu, zbieramy różne przedmioty, słuchamy rad rodziny, staramy się sprostać wyznaczonym zadaniom i w końcu wychodzimy z potrzasku.

Z prawej strony ekranu widnieją przedmioty, które udało nam się odnaleźć. Nie są to nasze statuetki. To obiekty, które służą do rozwiązania następnych zagadek, co – uwierzcie mi – nie jest proste z kilku względów.

Przede wszystkim w grze nie ma jako takich podpowiadajek. Do wszystkiego dochodzimy sami. Czasem zajmuje nam to pół dnia, ale jak wielką frajdę mamy, kiedy po tylu próbach uda nam się odkryć coś nowego? :)

Jestem pewna, że fani gier logicznych będą zachwyceni. Może produkcja nie porywa dynamiczną akcją, ale jak przychodzi co do czego, robi się naprawdę ciekawie.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button