Smashy Road: Wanted – zwiewaj przed policją, ile sił w palcach!

Smashy Road: Wanted to bardzo przyjemna gra zręcznościowa, która z pewnością może zaliczyć się w pewnej części do samochodówek. W produkcji bowiem zasiadamy za sterami pojazdu dopuszczonego do jazdy w komunikacji miejskiej i staramy się łamać wszelkie przepisy, byle tylko nie zostać złapanym przez policję.

Kojarzycie zaawansowanie pościgu policyjnego w GTA? Gwizdki w górnej części ekranu informowały o jakości szukających nas maszyn. Tu jest podobnie – jedna gwiazdka to pikuś – zwykłe radiowozy. Kiedy liczba odznak przekracza 3, zaczyna się robić ciekawie. Na ulice wjeżdża ciężki sprzęt, a my mamy dodatkowo ,,towarzystwo” z powietrza :)

Tak, czy siak, musimy uciekać. Sterujemy samochodem skręcając jedynie w prawo, bądź w lewo. Możemy jeździć bocznymi uliczkami, polami, czy miejscami w których tworzą się nowe budynki. Musimy jednak pamiętać o tym, że każde uderzenie w drzewo, dom, czy stertę ziemi, zmniejsza naszą prędkość. A ta ma niebagatelne znaczenie w pościgu.

Podczas gry zbieramy dolary. Te przydają się do kontynuowania przerwanej przez policję jazdy, bądź do zakupu nowej maszyny w specjalnej loterii. 100 dolarów to cena za wylosowanie jednego z kilkudziesięciu egzemplarzy epickich maszyn.

Czasem miałam wrażenie, że podstawowy model lepiej sprawuje się na trasie, niż żółte ,,coś” przypominające poduszkowiec. Niemniej jednak jest co robić i możliwości rozwoju są spore.

Jeżeli lubicie dynamiczną zabawę i nie przeszkadza Wam ciągłe przegrywanie, pobierajcie. Maincraftowa grafika przyciągnie przed ekrany wielu fanów klockowych produkcji :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button