Space Box – kosmiczna podróż w drewnianej skrzyni

Space Box to bardzo sympatyczna gra zręcznościowa, której akcja toczy się w kosmicznej przestrzeni. Żeby było zabawniej, głównym bohaterem jest bloczek, konkretniej – drewniana skrzynka z wyłupiastymi oczami :)

Jeśli chcecie się rozerwać, zdecydowanie możecie liczyć na to, że ze Space Box wyjdzie Wam to na dobre i wielokrotnie będziecie do opisywanej gierki wracać. Powód? Wciąga, jak odkurzacz :)

Autor gry zadbał o to, by wykorzystać możliwości smartfonów w 100%. Użył opcji rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu nie pozostajemy sam na sam z płaskim ekranem – wchodzimy głęboko w kosmos.

Naszym zadaniem jest poruszanie się po różnego rodzaju platformach zawieszonych w powietrzu. Nie powiem, by było to łatwe, ale spokojnie mogę stwierdzić, że przy odrobinie treningu, robi się ciekawie i każdy kolejny poziom jest przyjemnym wyzwaniem a nie dramatyczną walką o awans.

Wśród bloczków znajdują się takie, które są ustawione na stałe, a także działające na zasadzie kruchego lodu. Przy pomocy ,,naciągania” bohatera, przeskakujemy z jednego miejsca w drugie, zbierając przy okazji gwiazdki i kryształy.

Co jakiś czas możemy odblokować kolejne epizody, czy bonusowe poziomy. Trzeba przyznać, że autorzy nie poszli na łatwiznę. Odwalili kawał dobrej roboty :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button