Fidget Spinner – zakręcona aplikacja od studia Ketchapp

Fidget Spinner to symulator popularnej ostatnio zabawki, która gości w co drugim polskim domu. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS-em. Co więcej – jest dostępna za darmo.

Miłośnicy Fidget Spinner’a mogą z powodzeniem oddawać się przyjemności, gdziekolwiek tylko mają ze sobą telefon. Po uruchomieniu apki możemy od razu przystąpić do kręcenia. Mamy 5 prób za każdym razem. Musimy mocno wysilić palce, by kręciołek obrócił się maksymalną ilość razy. To nie jest takie proste, bo ekran smartfona jest ograniczony, a ruch ,,nakręcający” wykonujemy poziomo na ekranie z ustawioną pionową orientacją.

Za zebrane w grze pieniądze, ulepszamy Spinnera, oraz dodajemy mu uroku poprzez zmianę kształtów, kolorów, oraz naklejek. Te opcje modyfikacji sprawiają, że mimo robienia ciągle tego samego (kręcenia), nie jest monotonnie.

Gra umożliwia wyłączenie reklam frajdę na pełnym wypasie za trochę mniej niż 10 złotych. Reklam nie jest dużo, a na grze od czasu do czasu można porządnie odpicować Spinnera. Moim zdaniem to zbędny wydatek, ale kto bogatemu zabroni :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button