Windin – logiczna układanka dla myślących

W tym wpisie dowiecie się więcej na temat Windin, czyli nowej gry logicznej, która gości w AppStore na pierwszej stronie. Autorzy zadbali o to, by wszystko opisane zostało w języku polskim, więc nie powinniście mieć najmniejszych problemów z poznaniem zasad.

Do tej pory nie miałam okazji testować aplikacji, która choćby trochę przypominała Windin. To dobrze, bo nowości chętnie wskakują na listy hitów. W opisywanej grze głównym punktem jest wiatr, który podczas podmuchów, przesuwa krążki o jedną pozycję w dół, górę, prawo, bądź lewo – w zależności od kierunku, jaki wskazuje strzałka i wskaźnik.

Zadaniem gracza jest przewidywanie ruchów i ustawianie w każdym rozdaniu dwóch elementów na sporej planszy. Ustawienie obok siebie trzech identycznych obiektów powoduje usunięcie ich z gry, a tym samym zyskanie punktów i miejsca na nowe przedmioty.

Chcąc osiągnąć dobre wyniki, należy ruszyć głową. Nie tylko musimy zwracać uwagę na kierunek podmuchów, ale przede wszystkim na piętrowo ustawiane klocki, które w momencie powiewu, zmieniają swoje położenie.

Windin prezentuje się pod każdym względem doskonale. To aplikacja, która jest godna każdego smartfona :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button