Labyrinth Puzzles: Maze-A-Maze – smartfonowy labirynt grozy

Macie chętkę na grę zręcznościową, która zapewni Wam zabawę na długi czas? Co powiecie na Labyrinth Puzzles: Maze-A-Maze – produkcję, w której macha się smartfonem na prawo i lewo w celu skierowania kulki w odpowiednie miejsce? Mnie apka uwiodła – mam nadzieję, że będzie tak samo w Waszym przypadku :)

screen480x480

Obecnie w grze do pokonania jest 30 leveli. Autorzy twierdzą, że ilość plansz będzie systematycznie rosła, więc wierzę na słowo. Pierwsze 10 plansz to swego rodzaju tutorial – nie ma szczególnych przeszkadzajek i prosto jest znaleźć wyjście z labiryntu.

Z czasem robi się coraz trudniej. Dochodzą takie fanty, jak bomby, spryskiwacze, kierunkowe, ruchome bloczki i wiele więcej. Na przejście etapu mamy 5 minut. Możemy powtarzać misje dowolną ilość razy, by zebrać wszystkie możliwe gwiazdki. Za każdy level zgarniamy od 1 do 3 gwiazd – wszystko zależy od tego, czy uda nam się je dopaść na ekranie.

efee

Do wyboru mamy dwa sposoby sterowania. Pierwszy – poruszanie urządzeniem (chyba najlepsza opcja), oraz joistick. Druga opcja lepiej spisze się w autobusie, kiedy nasze ruchy nie będą do końca skoordynowane, a ludzie siedzący dookoła mogliby dziwnie postrzegać nasz natłok gestów dłonią ;)

efeeee

Produkcja prezentuje się całkiem sympatycznie. Jest minimalistyczna i nie wymaga mikropłatności. Polecam fanom zręcznościówek :) Z tego co wiem, aplikacja obecnie jest dostępna za darmo na iOS oraz Androida, lecz swego czasu trzeba było za nią zapłacić kilka złotych.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button