Jelly Jumpers – dużo przyjemności od Chillingo

Czekacie na naprawdę dobra zręcznościówkę? Przedstawiam Wam Jelly Jumpers od Chillingo. Aplikacja z tego wpisu zdecydowanie zagości w moim telefonie na bardzo długo. Jeżeli podobnie jak ja lubicie gierki z niekończącą się przygodą, możecie spokojnie pokusić się o Jelly Jumpers.

Główną bohaterką produkcji jest słodka galaretka, która z naszą pomocą skacze po ruchomych kołach. Jeżeli starczy jej energii (możemy jej poziom sprawdzać na górnym pasku), otrzymamy również możliwość odbijania się od ścian, by zbierać dodatkowe fanty, w tym bardzo sympatyczne monety, gwiazdki i power-upy.

Dzięki zebranym pieniążkom możemy w sklepie dla gracza zakupić dużo różnych przedmiotów, w tym kolorowych tapet dla dzieci, dorosłych i niezależnych fanów gierki. Osoby lubiące ulepszać swojego bohatera będą w siódmym niebie – za złote monety można zarówno poprawiać obecne umiejętności, jak i kupować jednorazowe power-upy.

W trakcie gry zbieramy punkty doświadczenia, które dają nam szanse na kolejne przygody. Co pewien czas udaje nam się osiągnąć jakiś cel, za który jesteśmy sowicie wynagradzani. Nie ma co – jest super!

Zarówno pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym, aplikacja od Chillingo spisuje się rewelacyjnie. Miło się patrzy i gra o każdej porze dnia i nocy. Polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button