NeoMech – mobilna wersja przeglądarkowej gry od MiniClipa

Osoby, które miały już kiedyś możliwość zagrania w internecie w NeoMech na pewno zajrzą do tego wpisu. Resztę graczy pozostaje nam tylko zachęcić do przeczytania o tym, co ciekawego oferuje najnowsza mobilna produkcja MiniClipa.

W NeoMech przychodzi nam kierować ogromnym robotem, którego za wszelką cenę zniszczyć chce pewien generał i jego wojsko. Wyposażony w niezwykle potężne bronie główny bohater gry wydaje się być nie do zniszczenia, jednak także i jego ludzkie wojskowe sprzęty są w stanie bardzo poważnie uszkodzić. Gra sama w sobie nie jest więc tak banalnie prosta, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, co w sumie powinno Was jeszcze bardziej zachęcić do jej wypróbowania.

Najświeższy mobilny produkt MiniClipa fanom gier w przeglądarce jest już pewnie dobrze znany. NeoMech w wersji flashowej dostępny jest już od ładnych kilku miesięcy i cały czas przekonuje się do niego ogromna liczba osób. Wersji na iOS-a wróżymy podobny sukces albo i jeszcze większy. A to dlatego, że zawiera ona – w porównaniu ze swoją starszą siostrą – zdecydowanie większą ilość leveli, bonusów i typów przeciwników.

W opisywanej produkcji sterowany przez nas bohater idzie przed siebie, a naszym zadaniem jest wykorzystywanie dostępnych w nim broni. Sterowanie jest bardzo proste. Miejsce, w którym chcemy oddać strzał, oznaczamy palcem, a następnie naciskamy na ekran. Należy jednak pamiętać, że kierujemy wynalazkiem mechanicznym. Trzeba więc korzystać z jego możliwości z rozwagą (czyt. nie strzelać na oślep, gdzie popadnie), bo lubi się nagrzewać.

Początkowo w NeoMech dysponujemy jedynie podstawowym karabinkiem, jednak z biegiem czasu możemy coraz bardziej ulepszać wyposażenie robota. Oczywiście, nie jesteśmy w stanie zrobić tego bez wirtualnej waluty, na którą natrafić można w poszczególnych planszach. Co do samych bonusów, to jest ich całkiem sporo. Każdy z Was powinien więc wybrać coś dla siebie, począwszy od nowych broni, a kończąc na opancerzeniu.

Nie zamierzamy ukrywać, że w nowym mobilnym tworze MiniClipa do gustu przypadła nam bardzo oprawa audiowizualna. Pikselowa grafika, przypominająca tę z gier na automatach, mocno nas urzekła, podobnie jak oryginalne, niepowtarzalne efekty dźwiękowe.

NeoMech znaleźć można w AppStore. Gra kosztuje $0,99. Czy warto ją pobrać? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button