UPC Phone – telefon stacjonarny w smartfonie

Firma UPC wypuściła ostatnio na rynek innowacyjną aplikację mobilną, dzięki której można wykonywać połączenia za pomocą smartfona, tracąc minuty z puli abonamentu na telefon stacjonarny. Reklamować usług wspomnianej wyżej firmy w tym wpisie nie zamierzamy. Chcemy jedynie pokazać Wam, jak wiele potrafią obecnie zaoferować programy z Google Play i AppStore.

UPC Phone jest aplikacją, dzięki której możesz mieć telefon stacjonarny zawsze przy sobie. Pozwala ona na wykonywanie połączeń z numeru domowego z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do sieci. Żeby było jeszcze ciekawej, opisywane narzędzie nie tylko pozwala nam na dzwonienie, lecz także odbieranie, co jest bez wątpienia ogromną zaletą.

Nowa aplikacja od UPC rejestruje każde wykonane przez nas połączenie. Dzięki temu możemy w dosłownie każdym momencie sprawdzić historię połączeń, a nawet dowiedzieć się tego, kto do nas dzwonił kilka czy kilkanaście minut temu. Warto wspomnieć, że posiadając abonament w UPC, z programu korzystać można aż na trzech urządzeniach. Nie tylko więc Wy możecie mieć dostęp do stacjonarnego poza domem, lecz także może go mieć współmałżonek oraz dziecko.

Niewątpliwie ogromnym atutem UPC Phone jest to, iż korzystać z niego można także za granicą. Tak więc nawet przebywając na wakacjach, możecie używać telefonu stacjonarnego, nie ponosząc przy tym kosztów dodatków. Oczywiście, jeśli skorzystacie z sieci 3G, będziecie musieli liczyć się, że mały rachunek do Was nie przyjdzie.

Jak przystało na program służący do obsługi telefonu stacjonarnego, w nowej aplikacji od UPC nie zabrakło opcji umożliwiającej odsłuchiwanie poczty głosowej. Jest też w niej możliwość dzwonienia na telefony zapisane w kontaktach w naszym smartfonie.

UPC Phone dostępne jest w AppStore i Google Play. Sam program jest, rzecz jasna, bezpłatny, ale korzystać z niego mogą jedynie abonenci UPC.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button