Need for Speed ​​™ Most Wanted – weź udział w wyścigu!

Każdy facet uwielbia samochody. Jednym słowem – wypasione bryki, duża prędkość i piękne kobiety, to jest to. Wielu z was zapewne pamięta jeszcze grę na PC – Need For Speed Most Wanted. Owa gra miała naprawdę wiele fanów. Dzięki czemu w swoich najlepszych czasach wpadała na pierwsze miejsca list, gier wyścigowych. Świetna grafika, realistyczne otoczenia, odpowiednio dobrana muzyka, pościgi policji, uliczne wyścigi każdy miłośnik gier był z niej naprawdę zadowolony.

 

Dzisiaj owa gra doczekała się również swojej wersji na Androida. Zatem na pewno zadowoli wielu swoich fanów. Aby się poruszać swoimi samochodami, należy po prostu przyciskać odpowiednie guziki na naszym ekranie. Mamy tutaj również dostępne różnego rodzaju wyścigi, pościgi policji, a także do nabycia, jest aż 40 różnych modeli aut. Można oczywiście każdy z nich ulepszyć i wygrywać coraz więcej wyścigów. Zdobywanie punktów pozwoli nam odblokować poszczególne samochody, a także nowe trasy. A swoimi osiągnięciami będziecie mogli podzielić się ze znajomymi przez sieć. Gra naprawdę bardzo przypomina tą na komputer PC.

 

Grafika jest po prostu niesamowita. Muzyka znów zrobi z pewnością na wielu z was wrażenie. Jednak, aby ją posiadać na swoim Smartfonie potrzebne jest ponad 550MB pamięci plus około 1.900MB wolnego miejsca na urządzeniu. Aby przyspieszyć działanie aplikacji zalecane jest podłączenie do WiFi.

Cóż tu dużo mówić: zapnij pasy, wciśnij gaz do dechy i trzymaj się mocno, bowiem udajesz się na przejażdżkę swojego życia, pełną gliniarzy, rywali – których trzeba przechytrzyć. Zatem do dzieła i w drogę.

Gra za 26,85zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button